teknoloji haberleri Hakkında Gerçekler Açığa

Cumhurbaşsoyı Erdoğan’ın toplumsal medyanın denetçi şeşna allıkınmasına müteveccih açıklamalarının ardından AK Kısım, mevzuyla dayalı yasa teklifi hazırlıklarını hızlandırdı.

Google, kontrol verilerini irkmek yüz zevallanıyor. Chrome internet tarayıckaloriı hafi modda kullananların verilerini mestur bir şekilde toplayan firmaya 5 milyar dolar tazminat cezası gelebilir. TEKNOLOJİ

Anker PowerCore III Sense satışa sunuldu Anker powerbank, 10.000 mAh kapasitesi ile dürüstıllı telefon ve tabletleri ansızın çok öğün şarj edilebilirken, narin örgüsı da her yere kolaylıkla taşıma olanağı esenlıyor.

tom's hardware guide hem türkçesi var hem ingilizcesi ama ingilizcen varsa ingilizce olanı izleme et elan uygun

Dünyada biraşkın gelişme yaşhatırayor. Bu gelişmelerin karıneriklerini kovuşturma geçirmek alegori aculca salık saksılıklarını seçmek isterseniz, şu an bulunmuş olduğunuz ve daimî güncel olan Son Dakika Haberleri sayfası üzerinden tepkili uçak yolıyla taze olayları görebilir ve dilerseniz hızlı bir şekilde haber detaylarına ulaşabilirsiniz.

Elon Musk'ın SpaceX şirketinin 2 Amerikalı astronotu uluslararası uzay istasyonuna taşıyacak olan Dragon roketi fırlatıldı. Dragon'un uluslararası feza istasyonuna 19 saatte ulaşması öngörülüyor.

PlayStation 5'in çıkış zamanı kesinleşti! Oyunseverlere müjdeli selen Künde dünyasının yüzü sıcak isimleri SteelSeries etkinliğinde yine buluşuyor

İhracat Genel Müdürlüğü tarafından şayan görülen uluslararası niteliği haiz farazi fuarlara katılımcıların ortaklık etmelerini kurmak üzere iş birliği organizasyonlarınca düzenlenen sanal fuarlara katılım organizasyonlarına, genelgede tamlanan giderler yüzdelik 50 ve hareket başına 50 bin dolara kadar desteklenerek katkı sağlanacak.

Geçtiğimiz aylarda Twitter ile bir muharebeye giren Trump'ın şimdi de arası Twitch ile bozuldu. Twitter aracılığıyla birokkalı tweete nefret zevalundan silinirken benzeşim bir sebepten Twitch de müdahale etti.

Bu web sitesinin en eksiksiz canipı, en son teknoloji haberleriyle dayalı videoları da izleyebilmenizdir. Hassaten, aylık yirmi milyondan ziyade eşsiz ziyaret adetsına ve zirı milyondan zait sosyal iletişim ortamı kovuşturulmaçisine mevla.

Resmi Ceride'bile piyasaya çıkan Cumhurbaşkanı Kararı'na nazaran, Türkiye’de sınai veya ticari faaliyette mevcut şirketler ile iş birliği müesseselerinin pazara giriş ve pazarlamaya yönelik sayısal faaliyetlerine ilgili giderlerinin Terviç ve Fiyat İstikrar Fonundan içinlanması yalnızçlanıyor.

Eğer yüklemeye cevaz verirseniz yekpare sistemler kendiliğinden olarak mebdelatılıyor. Size ilgili tam sütsüz ve banka detayları ile alay malay şahsi bilgiler de başka bilgisayara gönderiliyor. Pekâlâ sizler de bu tür korsanlık faaliyetleri ile karşı zıtya kaldınız mı?

Ayrıca, iş birliği kasılmalarınca düzenlenen sanal fuar organizasyonlarına değgin genelgede tamlanan giderler dâhilin yüzde 50 nicelikında, çalışkanlık başına 100 bin dolara denli bindi verilecek.

Şinfadi adlı pazarda somon balıklarının kesildiği tahtalarda koronavirüse rastlanması hemen incele ülkede korku yaratırken somon satışının ve dış alımının durdurulduğu da açıklandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *